Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Зарядний пристрій Apple iPhone 20W USB-C PD швидке заряджання |
Зарядний пристрій для Apple iPhone 20W USB-C PD швидке заряджання
Інформація для замовлення
- Ціна: 215 ₴
