Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Індикатор роботи | Так |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
Блок живлення для ноутбука Acer Aspire One 721-3155 + мережевий кабель
- Новий
- У наявності
- Ціна актуальна
- Швидка відправка
Інформація для замовлення
- Ціна: 345 ₴

