Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Призначення | Для ноутбука |
| Стан | Новий |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Тип роз'єму | 5.5x1.7 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Сила вихідного струму | 4 - 4.9 А |
Блок живлення для ноутбука Acer Aspire 1810T-8535 + мережевий кабель
- Новий
- У наявності
- Ціна актуальна
- Швидка відправка
Інформація для замовлення
- Ціна: 355 ₴

