Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 40 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | Samsung |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Клас якості | Original PRC |
| Індикатор роботи | Так |
| Виробник | Samsung |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 3.0x1.1 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19 В |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Блок живлення для ноутбука Samsung XE700T1A + мережевий кабель |
Блок живлення для ноутбука Samsung XE700T1A + мережевий кабель
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

