Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Клас якості | Original PRC |
| Індикатор роботи | Ні |
| Виробник | Hewlett Packard |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | 4.8x1.7 мм |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Блок живлення для ноутбука HP Pavilion 15-B051SR + мережевий кабель |
Блок живлення для ноутбука HP Pavilion 15-B051SR + мережевий кабель
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴

