Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 14.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Тип роз'єму | MagSafe |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Блок живлення MagSafe для Macbook 14.5 V 3.1 A 45 W модель SF-14531 |
Блок живлення MagSafe для Macbook 14.5V 3.1A 45W модель SF-14531
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴

