вверхвниз
Топ
-2%
-2%Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 16.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 60 Вт |
| Тип роз'єму | MagSafe |
| Сумісність з брендом | Apple |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original PRC |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Блок живлення MagSafe для Macbook 16.5 V 3.65 A 60 W модель SF-165365/A1436 |
Блок живлення MagSafe для Macbook 16.5V 3.65A 60W модель SF-165365/ A1436
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴

