Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Швидке заряджання | True |
| Потужність | 33 Вт |
| Колір | Білий |
| Призначення | Для телефону |
| Тип | Мережевий |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Зарядний пристрій |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Зарядний пристрій Samsung 45 W + кабель |
Зарядний пристрій для Samsung 45W + кабель
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴

