Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип роз'єму | USB |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Зарядний пристрій Borofone BAS42A 18W |
Зарядний пристрій Borofone BAS42A 18W
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴

